Wat heb jij op je lever? 


En, hoe gezond is jouw lever eigenlijk?  Je lever zorgt voor een sterk immuunsysteem, een juiste vetbalans en energiegebruik in je lichaam. Een fijne lever zorgt ervoor dat je je energiek voelt en gemakkelijk door verkoudheidjes, griep en andere virussen heen komt. Ook spierpijnen en chronische ontstekingspijnen zullen sneller helen. 
Je lever zorgt er zelfs op een ander niveau voor, dat boosheid en frustraties minder blijven ‘hangen’. Je lever verwerkt dan efficiënter emoties wanneer deze optimaal functioneert. 
Ahh! Vandaar dus het gezegde “wat heb jij op je lever?” 

Samen met Danny Kors van Korsstability en Happy Body Lifestyleclubs starten wij op 27 januari een online begeleid en volledig verzorgde 9-daagse Leverdetox! 
Je ontvangt 
- 4 online Q&A sessie met Danny en mij, waarin wij jou per fase van de detox begeleiden in wat je kunt verwachten, en er voldoende ruimte is voor vragen, 
- een werkboek waarin je je proces kunt bijhouden 
- superfoods voor in de smoothies die onderdeel zijn van de Leverdetox (no worries, de detox bestaat niet alleen uit sapjes en smoothies) 
- aanvullende info over de werking van je lever en het effect ervan op jou en je lichaam 
- vóór de 9-daagse van start gaat, is er een 1e online samenkomst 
- ná de 9-daagse is er een check-up over hoe het ging en hoe nu verder 

Voor wie?

  • Wanneer je het gevoel hebt maar niet van je verkoudheid af te kunnen komen 

  • Wanneer je wel wat minder last van spierpijn of onstekingspijn kan gebruiken 

  • Wanneer je je onrustig voelt 

  • Wanneer je je (chronisch) vermoeid voelt 

  • Wanneer je wat wilt afvallen 

  • Wanneer je een gezonde en frisse start van 2023 wilt maken 

  • Wanneer je het gewoon fijn vindt om een detox te doen, omdat je weet dat het gezonder en fijner is voor je lichaam en geest! 

Financiële investering? €197. 
Én omdat het vaak leuker en makkelijker is om een detox samen te doen, hebben Danny en ik afgesproken dat wanneer je je partner of iemand anders in je huishouden meeneemt, diegene €50 korting ontvangt! Leuk toch?

Wil je graag meedoen, stuur me gerust een berichtje terug, ook wanneer je nog meer vragen hebt 🙂 

Warme en gezonde groet, Esther Gieling-Meijer
Warme groet,
Esther M. Gieling-Meijer 
Pijn Reset behandelaar en Fysiotherapeut

Deel dit bericht